Gå til innhold
Hundesonen.no

Vår første EFIT :D


goJJo
 Share

Recommended Posts

08 - Mira har stått opp sammen med meg, og fant ut at hu like gjerne kunne legge seg igjen

image.jpeg

09 - Jeg tar meg en tur bort på treningssenteret, ser på kaker på tv mens jeg løper :D

image1.jpeg

10 - Manualer må til!

image2.jpeg

11 - Åpner døra sånn at bikkjene kan ligge ute i sola på verandaen og kose seg, mens jeg pusler med litt småting inne

image3.jpeg

12 - Får endelig rota meg til å skrive en logg jeg har ventet litt for lenge med. Mira er lei av å være ute og syns det er bedre å sove litt inne ;)

image4.jpeg

13 - Gjør oss klare for tur!

image5.jpeg

14 - På tur med Marianne og bikkjene :D

image6.jpeg

15 - Fortsatt på tur og koser oss

image-1.jpeg

16 - Bobby ble sliten av lang tur, så han måtte sitte litt i sekken på vei hjem

image1-1.jpeg

17 - Nyter den siste sola og en kaffe på verandaen

image2-1.jpeg

18 - Jeg har lagd spinatpai som vi spiser til middag. Den ser virkelig ikke god ut, men den smaker alikevel veldig godt ;)

image3-1.jpeg

19 - Litt Bobbykos og piraya-attack!

image4-1.jpeg

20 - En sliten puddelfrøken etter en spennende dag

image233.jpeg

21 - En episode med Game of Thrones på senga før det var natta på oss :)

image5-1.jpeg

  • Like 2
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...