Gå til innhold
Hundesonen.no

Amigo - N DK UCH NORD VCH Næssgården`s Always Action Ahead


Recommended Posts

Skrevet

Vi har vært på isen i dag - aller første gangen for Amigo. Var spent på hvordan han taklet dette merkelige blanke, men han jumpa rett på isen som det aller naturligste i verden :D Jeg ble nesten nedrent av en ivrig hund uten kroppskontroll ;)

1isen%2006%20030-medium.jpg

1isen%2006%20034-medium.jpg

1isen%2006%20035-medium.jpg

1isen%2006%20044-medium.jpg

1isen%2006%20027-medium.jpg

1isen%2006%20018-medium.jpg

  • Svar 249
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Skrevet
Be ham være litt forsiktig på isen da, for det var på isen den første hunden til morfaren min døde...

Hmmm hva skjedde da??

Lotta har også vært på isen, hun viste stooor kroppsbeherskelse...*kremt*

Skrevet
Jeg hadde også de andre hundene med meg - og Aika syntes IKKE det var så gøy :?

1isen%2006%20032-medium.jpg

Så fine bilder da! Jeg må bort til deg en dag skjønner jeg! ;)

Dette bildet her er et blinkskudd! ;)

Skrevet

Vi tok en tur til fjells i går - det var alldeles nyyydelig og hundene storkoste seg i det vakre været :) . Vi var på et sted som heter Trodlavassnipen - det er 432 m.o.h. Glatt og isete å gå, og derfor ble kommandoen "roooolig" gitt hele veien, hihi! Ellers kunne de tatt salto på enkelte steder ja!

450x4501trodlavassnipen_06_004.jpg

450x4501trodlavassnipen_06_014.jpg

http://tinypic.com/juwgwn.jpg

Endret av moderator da bildet er for stort...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...