Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg er egentlig bare ute etter best mulig kamera og et annet operatørsystem enn Symbian. Et kamera som må kunne matche Nokia N8 sitt. Android,ikke Apple tror jeg. Og så er spørsmålet: Kommer windows til å bli som Nokia forventer? Så en får alle android appene på windows etterhvert ++ ? Tips?

Skrevet

Jeg er egentlig bare ute etter best mulig kamera og et annet operatørsystem enn Symbian. Et kamera som må kunne matche Nokia N8 sitt. Android,ikke Apple tror jeg. Og så er spørsmålet: Kommer windows til å bli som Nokia forventer? Så en får alle android appene på windows etterhvert ++ ? Tips?

Jeg har Samsung Galaxy S3. Den har et veldig godt kamera med bildestabilisator som er en stor fordel ved videoopptagelser. Telefonen er veldig stor så den er ikke for alle, fordel ved internettsurfing, men negativt ved betjening.

Skrevet

Toppmodellen til Nokia, Windowsfon skal jo være noe av det gjeveste for tiden. http://www.mobili.no/tester/test-nokia-lumia-920/

Hvor du har det fra at alle androidappene skal bli å få til windows vet jeg lite om.

Nokia har vel en ambisjon om at windows skal bli større enn android,og da er det naturlig at de appene gjøres tilgjengelig for begge operativsystemer. Altså at de blir laget for de systemene som selger mest? OM det blir som de håper :)

Skrevet

Du kan se bilder fra iphone 5 i tråden "heldige meg som får tur med ella" - i bildeforumet :) da har du iaf noe håndfast å sammenlikne med :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Merker at det lukter litt vondt av trekksela til hunden, typ sopp/mugg aktig nesten. Noen som vet hvordan det kan vaskes eller fjernes? Spyler den jevnlig med vann og henger opp til tørk.
    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...