Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei.

Noen som har erfaringer med en eller begge disse dressene?

Tror egentlig Recon dressen passer meg best men liker fargen på Bergansen bedre. Med Bergansen kan jeg bruke buksa med andre jakker. Passer seg ikke alltid med skogsgrønt.

Ganske stive priser så jeg må nok velge en av de.

Eller finnes det gode alternativer?

Skrevet

Jeg har bergans police uniformen og er super fornøyd med den altså! Det er de beste uteklærne jeg har hatt og jeg kommer til å investere i enda en siden jeg bruker de så mye og det er greit å kunne bytte hvis en må vaskes. Det jeg er usikker på er om du får kjøpt denne privat, men det har du vell sjekke. :) Jeg synes prisen var veldig rimelig jeg da. :)

Skrevet

Jeg har bergans police uniformen og er super fornøyd med den altså! Det er de beste uteklærne jeg har hatt og jeg kommer til å investere i enda en siden jeg bruker de så mye og det er greit å kunne bytte hvis en må vaskes. Det jeg er usikker på er om du får kjøpt denne privat, men det har du vell sjekke. :) Jeg synes prisen var veldig rimelig jeg da. :)

Takk for svar. Bra å høre at du er fornøyd. Jeg får tak i den på samme sted som du om jeg ser rett på profilbilde ditt.

Skrevet

Takk for svar. Bra å høre at du er fornøyd. Jeg får tak i den på samme sted som du om jeg ser rett på profilbilde ditt.

Ja men da er ikke prisen så ille altså ;) Detter er sikkelige klær! Det er laget som arbeidstøy så dette kommer til å holde i mange år :)

Skrevet

Hva heter police i Norge? Finner den ikke på Bergans sine sider?

Den heter Bergans police her også, men den ligger ikke ute til salgs. Tror ikke du får tak i den heller. Norske redningshunder har fått avtale med bergans og tilbyr nå alle oss som trener denne uniformen. Kan jo prøve å ringe de å spørre om det er mulig å få kjøpe den men jeg tviler. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...