Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hva kan dette være? Har kommet i løpet av kvelden, var ikke der da vi var hos veterinæren klokken 14 for å ta vaksine.

Bildene gjengir fargen dårlig, de er en hel del rødere enn på bildet. Rødere i utkant enn i midten. Store som femmere omtrent, og ovale. Noe hevelse. Kun 6 stykker, fordelt på innsiden av lår/mage.

post-10128-13389317710856_thumb.jpg

post-10128-13389317420391_thumb.jpg

post-10128-13389315599225_thumb.jpg

Sent from my ST17i using Tapatalk 2

Guest Snusmumrikk
Skrevet

Sånne får hundene ofte på sommer når de ligger i lyngen osv. På fjellet syns jeg de får det veldig ofte, men også i skogen i lavlandet. Det er noe stikk av noe slag, men hva vet jeg ikke. Er helt ufarlig ihvertfall :)

Skrevet
Sånne får hundene ofte på sommer når de ligger i lyngen osv. På fjellet syns jeg de får det veldig ofte, men også i skogen i lavlandet. Det er noe stikk av noe slag, men hva vet jeg ikke. Er helt ufarlig ihvertfall

Tusen takk for svar! Det beroliger en engestelig sjel. ^_^

Jeg har aldri sett sånn på den gamle tispa, men igjen, hun er så hårete at hun garantert kunne tattovert seg på magen uten at jeg hadde kunne se det :lol:

Sent from my ST17i using Tapatalk 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...