Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

HEi og hopp.

Jeg har oppdagetet"problem" med hundesonen og iPad, veldig ofte blir sonen veldig stort, så stort at man bare får sett hundesonen logosaken på toppen.. Å det er egentlig blitt litt irriterende i lengden nå, trykker oppdtater maaaange ganger før den blir vanlig igjen, går inn og ut av siden flere ganger også... Og det er kun her jeg har det problemet.. Hjelp? :)

Skrevet

Ja, det prøvde jeg først, men den spretter tilbake til kjempe stor med engang, får ikke zoomet inn engang.. :P er så rart for bare her det skjerm ingen andre nettsider eller forum..

Skrevet

Haha, godt å høre det hvertfall :P har vært sånn en uke ca.... Da får jeg bare fortsette å oppdtarere og åpne og lukke igjen da :P

Skrevet

jeg vet ikke om ipad kan innstallerer andre nettlesere jeg? slik som jeg kan på androiden min.

vet flere andre bruker sonen på ipad og har ikek klagd iallefall.

Skrevet

Jeg har det samme problemet, og har hatt det lenge. Har bare ikke giddet å klage. Det skjer spesielt når jeg trykker på nye innlegg, og jeg får som regel heller ikke zoomet ned igjen. Må trykke oppdater på siden for å komme tilbake til normalt format.

Skrevet

Nesten godt å høre det ikke bare er hos meg :P har som sagt vært sånn hvertfall en ukes tid... Ikke noe kjempe stort problem, men litt irriterenes kan jeg innrømme at det er :P

Skrevet

Samme problemet her - og kun på sonen og ingen andre nettsteder. Ut fra det jeg kan huske oppstod dette problemet etter siste oppdatering.

Skrevet

Samme problemet her også.

Jeg antar det skyldes "tvungen" bruk av mobilvariant av sonen, beregnet på en vesentlig mindre skjerm enn en ipad. Når jeg velger "full versjon" helt nederst på siden skjer det heller ingenting endring og det er umulig å zoome ut. Også fra mobil (android) har jeg heller ikke mulighet til å velge nettvarianten, som jeg syns er bedre, for den viser info om nyeste innlegg og slikt.

Veldig irriterende.

Skrevet (endret)

Har dere prøvd å gå inn i chatten og velge full versjon der? det fungerte på min mobiltelefon.

Bruker aldri mobilversjon, så det er ikke det som er problemet. Og som jeg skrev er det enkelt å fikse problemet, det er bare å oppdatere siden. Men det er selvsagt litt irriterende uansett. Som AnnikenK skrev, er det bare på denne siden jeg har dette problemet.

Edit: sjekket nå, og når siden er blåst opp står det fremdeles "bruk mobilversjon" nederst. Dermed er det vel neppe knyttet til det.

Endret av breton
Skrevet

Bruker ikke mobilversjon på padda, bruker kun mobilversjon på phonen.

Edit: i går måtte jeg oppdatere siden 10-11 ganger etterhverandre før den ble vanlig...

Skrevet

Bruker aldri mobilversjon, så det er ikke det som er problemet. Og som jeg skrev er det enkelt å fikse problemet, det er bare å oppdatere siden. Men det er selvsagt litt irriterende uansett. Som AnnikenK skrev, er det bare på denne siden jeg har dette problemet.

Edit: sjekket nå, og når siden er blåst opp står det fremdeles "bruk mobilversjon" nederst. Dermed er det vel neppe knyttet til det.

Noen ganger fungerer det å oppdatere, andre ganger ikke selv gjentatte ganger. Jeg har valg med "bruk nettversjon" nederst, men det er ingen endring om jeg trykker på linken. Forumsidene jeg ser fra ipad og telefon(android) har ikke likt utseende som nettversjonen.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...