Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei :)

Er det noen som har lyst til å være med på JRT treff i Områder i Trondheim??

E veldig fint å gå i estenstadmarka, så hvis noen har lyst til å være med så er det bare å skrive her.

Dato og Tid???

Skrevet

Tråden hører vel kanskje mest hjemme i underforumet Trondheim?

Men til TS, det er svært få (om noen) her som har JRT, og jeg vet ikke av noen i Trondheim (av Hundesonens medlemmer altså).

Skrevet

Jeg blir med! Men kommer ikke hjem til Trøndelag før i slutten av mai, så kan ikke bli før det.

Ellers vet jeg ikke om du vet av denne facebook siden eller ikke? De arrangerer i allefall JRT treff i Trondheim på måneds basis :)

Link

Skrevet

Hadde vært kult med et treff med noen JRT ihvertfall. men det går jo an å ha me andre raser hvis det ikke er så mange JRT som er medlem i dette forumet :twitch:

Hvis noen vet av noen som har JRT som ikke er medlem her så er det mulighet for at de kan være med også :)

Skrevet

Heldige dere som er så mange i rasen. Er ikke så mange parson russell terriere at det blir noe miljø i Trondheim iallefall.

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Skrevet

Jeg vet at en kompis av meg er med på å arrangere faste JRT treff i Trondheim hvertfall hver mnd.

Det finnes en side for det på FB, men vet ikke helt hva den heter i farta.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...