Gå til innhold
Hundesonen.no

Adobe Photoshop CS2


tuppetroll

Recommended Posts

Skrevet
Har akkurat fått photoshop CS2, har tidligere hatt bare versjon 6.0 - noen som kan forklare hva som er nytt og tipse om essensielle funksjoner?

hvor fikk du tak i cs2? betalte du for den?? eller fikk du brent?

Skrevet
Jeg har den...Men jeg vet jo ikke helt hva som er forskjell fra 6.0, så jeg kan jo egentlig ikke gi deg noen råd :P

Hva med en forklaring på bannerne du lager? laget i photoshop?

Skrevet

Tilbake til emnet; siden ikke alle er sikre på hva som er nytt (men takk for nyttig link, Espen) - kunne dere tipset om muligheter og triks dere synes er praktiske i photoshop? Eksempelvis for bannere, stilige effekter og sånn?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...