Gå til innhold
Hundesonen.no

David (3) gikk seg vill i skogen - ble reddet av hunden


tm100021
 Share

Recommended Posts

Det står vel ikke at de har sendt ungen alene på tur med hunden? Det står at de mistenkte at han hadde vandret inn i skogen ved huset. Det vil si at da er det vel like sannsynlig at mamma/pappa gikk inn på toalettet eller noe mens ungen var ute, også var han borte når de kom ut igjen, som at de har sendt ungen ut for å lufte hunden alene?

Og det står vel heller ikke at de begynte å lete når ungen hadde vært borte noen timer? Det står at de varslet politiet da gutten ikke kom hjem igjen etter flere timer. Det betyr vel ikke at de ikke har lett selv i mellomtiden?

Kanskje det bare er jeg som ville vært en usedvanlig dårlig mor, jeg som ikke hadde varslet politiet før etter noen timer selv.

Om dere vil kritisere noe, så kritiser heller at de lar en liten unge være alene med bikkja.

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Men det står vel heller ikke at de lot han gå sammen med hunden med viten og vilje.

Her kan like godt hunden har fulgt med han inn i skogen, av egen fri vilje, eller han ha tatt hunden med seg selv (en treåring klarer det nemlig).

Er raskt gjort at ting skrives i media på en klumsete måte..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • "Hva skjedde?"   Det ***** luddesklie AVSKUMMET fjerna sæ ikke da det ble bedt om å forlate åstedet, og nå TRUER det med å gjennomføre vitenskapelig _bevis_ for telepati for å DESTRUERE all resterende livskvalitet æ hadde og drepe alle håp om en bedre fremtid. Det her e takk og farvel. Æ rømmer til utlandet og bryter ALL kontakt med alt og alle for å slippe unna blablabla om hennes bevis for telepati og whatever konsekvensenser av at et luddersklie avskum som har KNULLA kjæresten min gjør karriere på min personlige tragedie i tillegg.   Det var hyggelig så lenudet var håp om å få det hjerneforsker horesvinet av ideen om å skille gjøre karriere på FORPESTE universet med å gjøre telepati til et allment akseptert, reelt fenomen.    Kos dere. 
    • Anbefaler deg å prøve huken multisele, det er den eneste jeg har prøvd som min hund klarer å trekke i uten å bli hes. Har prøvd ulike trekkseler men huken multisele er det eneste som fungerer her. Bor du i Oslo eller nærheten kan du få prøvd størrelser hos Brukshunden, men du får kjøpt på nett også. 
    • Enig med siste her, lildog har jeg prøvd og den var helt ubrukelig. Jeg er veldig fornøyd med tracktive, har den på begge hundene og katten. Kan være litt treig til å finne posisjon noen ganger, men uansett raskere enn både lildog og mitt spor som jeg også har prøvd. 
    • Tja, min forrige hund måtte ha små måltider gjennom hele dagen, ellers ble hun kvalm og spydde hun magesyre. Det feilte henne ikke noe utover det at magesekken ikke tålte å bli helt tom. Det hunden jeg har nå sultestreiket i sitt tidligere hjem og kunne gå dagevis uten mat. Hun klarer seg like fint på ett stort måltid daglig som flere små. Jeg har prøvd OMAD selv, og jeg klarer faktisk ikke å spise ~2000 kalorier (som er mitt dagsbehov for vedlikehold) på ett måltid. Fasting kan sikkert være positivt for noen individer i noen tilfeller, men jeg tror absolutt ikke det er noe som passer for alle.
    • Det var lenge siden! Hvis du faktisk skal ha noe særlig sol og varme så er det sør-Spania som gjelder. Kanariøyene hvis du vil være værsikker. Det kan være ganske hustrig ellers i sør-Europa, og husene der er jo ofte ikke laget for vinter og ikke spesielt godt isolert. Heller ikke i Spania, forsåvidt. Kanskje se på feriehusutleiere som Novasol og den type ting?  Tenker du å fly eller kjøre? Det blir jo fort dyrt å fly tre store hunder fram og tilbake i cargo.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...