Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Eg burde prøve å få til dette, ja :) . Med mindre det er noko sånt der alle eigentleg er kjentfolk som skal gå tur saman, og eg berre trengjer meg på som heilt ukjend, altså...

Men blir det ti? Det hadde som sagt passa mykje betre for meg t.d. frå 11 og utover, då eg er og vitjar foreldra mine. Og er det parkeringsplassen til Vegvesenet vi snakkar om? Eller ein annan liten parkeringsplass? :P

Skrevet

Jeg har aldri møtt Trulte før, og Gunhild har ikke møtt Spinoza eller Trulte før, så, neida. Her er ikke alle kjente.

Det er en parkeringsplass litt lengre oppe enn vegvesenet. Du bare følger bakken helt opp tror jeg. Jeg fant ihvertfall lett frem dit første gangen jeg skulle dit. Jeg tror det er litt seint å endre tidspunktet nå. Om noen er våken i morgen og svarer at det er greit her, så kan vi gjøre det, men slik det ser ut nå, så får det vel bli klokken 10. Tror ikke Spinoza har internett heller.

Trulte, det er for alle. Jeg har en voksen dame som mener man skal gå pent når man er på tur, ikke leke villbass. Så det er åpent for alle :D Sender deg nummeret mitt.

uAg2W.jpg

Punkt nummer 22 er hvor vi møtes. Punkt nummer 24 er vegvesenet :) Håper alle finner frem!

Skrevet
Trulte, det er for alle. Jeg har en voksen dame som mener man skal gå pent når man er på tur, ikke leke villbass. Så det er åpent for alle :D

Uuulp... Prestasjonsangst :P .

Neida. Men då slår eg til, eg :D . Ti o'klokke, på punkt 22. Satsar på at eg finn fram :) .

  • Like 1
Skrevet

Uuulp... Prestasjonsangst :P .

Neida. Men då slår eg til, eg :D . Ti o'klokke, på punkt 22. Satsar på at eg finn fram :) .

Jeg vet ikke om hun mener det samme om tobeinte. Det er ikke så ofte man får sett reaksjonen hennes på det. Kanskje vi får testet det i dag!

Skrevet

Jeg vet ikke om hun mener det samme om tobeinte. Det er ikke så ofte man får sett reaksjonen hennes på det. Kanskje vi får testet det i dag!

Så då må eg òg gå pent og ikkje leike villbass? :o

Skrevet

Vi hadde en kjempefin tur med *telle* 6 hunder?? Ingen knuffing - alle oppførte seg eksemplarisk...til og med eierne :D

Var så trivelig at jeg er glatt med på å gjenta det en annen gang :)

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...