Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei,

Da er Hundesonen oppgradert til nyeste versjon.

Vi har ett fått ett litt forandret utseende som skal være simplere og enklere å bruke.

For øyeblikket vet vi om 2 stk feil.

1. Det er tull med bildene/avatar til noen brukere. Dette er meldt fra til forumleverandøren som skal fikse dette.

2. Noen steder mangler oversetting. Det jobbes med å oversette rundt omkring.

Ser du andre feil eller har synspunkter, si ifra i Tilbakemeldinger.

Skrevet

Det har også kommet en ny funksjon som heter Member Map.

Her kan du legge inn bosted. På denne måten blir det enklere å planlegge hundetreff.

Det er selvsagt helt frivillig å bruke denne.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...