Gå til innhold
Hundesonen.no

Hmm


Anne

Recommended Posts

Skrevet

Ser på treminlisten på NKK sidene. Søkte på utstilling og norfolk. Ser gjennom listen så står det:

10.06.2006

10.06.2006 Norsk Japansk Spisshund Klubb

Storenubben 4

4340 BRYNE

[email protected]

Stavanger/Sandnes

Raser

Utstilling

- STOR CERT 0530.4427746 09.05.2006

Og så et par hakk lenger nede dette:

11.06.2006

11.06.2006 Norsk Japansk Spisshund Klubb Vest

Storenubben 4

4340 BRYNE

Stavanger/Sandnes

Raser

Utstilling

3230.1252306 09.05.2005

Betyr det at de har to utstillinger? For viss det var slik som på NKK utstillingene der de har to dager så hadde det vel stått: 10-11.06.06???

Skrevet

Hm, merkelig. Det er nok begge dager, ja. Kanskje japansk spisshund klubb og japansk spisshund klubb vest på en måte er to forskjellige klubber? :? (beste forklaringen jeg kom på, hvis ikke NKK har rotet)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...