Gå til innhold
Hundesonen.no

profileringsklær


Arielle

Recommended Posts

Hei :)

Nå tenkte vi at det var på tide med nye klær til klubbens medlemmer. For å få inn litt penger siden vi nå starter opp med agility og forbi det er mange år siden vi hadde dette sist og siden den gang har det kommet mange nye medlemmer. Det er mange nye som konkurrerer i mange forskjellige grener og reiser land og stand rundt. Siden sist gang vi tilbudte dette så har vi startet med brukt og har ekvipasjer som konkurrerer, vi har fått mange nye lydighetsekvipasjer som reiser og en hel del nye utstillere og håper på å få noen som vil konkurrere i agility.

Derfor så lurte jeg på om noen av dere har erfaringer med innkjøp av klær+++? Håper selvsakt at noen kan gi oss gode priser siden vi bestiller en del. Har til nå sende en mail til Wenaas og skal kontakte et lokalt trykkeri i morgen for å høre hva de kan tilby oss. Har der andre forslag?

Så er det store spørsmålet hva skal vi tilby? Jeg ser for meg en jakke muligens en softshell jakke, joggebukse og hettegenser, eller overtrekksdress. Så hva fåretrekker der soniser? Hva tror dere er lurt å ta? Hva ville dere hatt hvis dere fikk velge i uliker jakker og joggedress/overtrekksdress? Hvile stoff?

Ser for meg at vi kommer til å ha logoen på ryggen og en litt stor logo plass under til sponsorer. Logoer framme og eventuelt på armene, alt etter hvor mange sponsorer vi får og hvor stor logo de ønsker. Hadde også vært kjekt med navn til eier + hund over logoen på ryggen eller fremme på bryste.

Alt av tips og råd tas i mot med stort TAKK!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

jeg har kontakter gjennom jobben som har gode priser på profileringsklær Arielle.. Med og uten trykk - dyrere kvalitets merker til enkle klær.. :)

sendt deg melling på facebook jeg :ahappy:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg hadde helt klart ville ønsket meg hettegenser og softshelljakke.

Men jeg går ikke rundt som noen levende reklameplakat, så sponsormerker ville jeg skydd som pesten.

Reklame for klubben i seg selv er greit, men ikke å løpe ymse bedrifters ærend.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg hadde helt klart ville ønsket meg hettegenser og softshelljakke.

Men jeg går ikke rundt som noen levende reklameplakat, så sponsormerker ville jeg skydd som pesten.

Reklame for klubben i seg selv er greit, men ikke å løpe ymse bedrifters ærend.

Enig med deg, jeg går gjerne rundt med broderi/trykk av klubben (eller, som jeg gjør nå; kennelen til Lira) på ryggen, men ingen annen reklame for bedrifter. Jeg konkurrerer ikke for bedriftene..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Personlig er jeg veldig glad i bichon-rasene, selv om de krever litt klipping og børsting. Med riktig sosialisering og trening så er de fine familiehunder som kan være med på det meste. Om dere lener mot spaniel så synes jeg personlig at springeren er et bedre valg. Cockeren og de mindre (king charles og cavalier) har mye helseproblemer. De er fine familiehunder, men krever også litt pelsstell. Shetland sheepdog kan være et alternativ. Hvis dere ikke vil ha pelsstell i det hele tatt så ta en titt på dansk/svensk gårdshund. De kan bjeffe når det kommer besøk, går folk på veien, osv. men ikke noe mer enn de fleste andre små raser. De er glatthåret, men røyter da korte hår minst et par ganger i året, som er normalt for alle røytende raser. De er aktive og trenger både fysisk og mental aktivisering, og kan kanskje minne litt om beagle hvis det er utseende som trekker der. Mellompuddel eller dvergpuddel er morsomme og allsidige hunder, de må klippes/børstes.
    • Takk for utfyllende svar og gode råd!  Hvis vi skulle se på en mindre hund, er det noen raser du vil anbefale da?   Hvis vi lener mot spaniel: vil en cocker spaniel eller springer spaniel være et bedre valg? 
    • Har jobbet i kafé tidligere, og etter det jeg kan huske så benyttet vi oss av et spesifikt middel for å bløtlegge bestikk i noen minutter før steamer. Het vel «Dip-It» eller noe sånt.
    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...