Gå til innhold
Hundesonen.no

Trondheim Hundefestival


AnitaK

Recommended Posts

Skrevet

Trondheim Hundefestival 28-29 mai ..

Påmeld.frist 27.april

På Støren Idrettsplass..

Dommerlista : Info

Hvem har tenkt seg hit ? :D

__________________________________________

Jeg stiller dvergpinscher på Søndag også får vi se hvordan det blir med lørdagen..

Skrevet

Mye mulig, ene dommeren dømmer på Hamresanden et par uker før, så får se hvordan det går der først :lol:

Skrevet

Stiller alle 3 valpene regner jeg med, trenger handlerhjelp til en valp!

Om jeg melder på voksne hunder har jeg ikke bestemt meg for enda, de har alle små-certene sine, så tja, vi får se..

Skrevet

Dette fristet veeldig da Ophelia akkurat er gammel nok til å stille i junior :whistle: Men litt langt å kjøre fra Oslo, men kanskje gubbedyret blir med for det? :innocent:

Skrevet

Jepp, skal dit! :) Lå på vårvolden i fjor, og snakket med de for et par uker siden, da var det fullt på hyttene. Bor bare en time unna, så kjører :)

Skrevet

Kanskje noen Soniser i området vil åpne hjemmene sine? :P hehe...

Hadde det ikke vært for at vi har fult hus allerede den helgen kunne vi ha lekt vandrehjem :P hehe ^^,

Skrevet

Skal brått dit jeg også :lol: Blir morro da :) Reiser med ei venninde ;)

Bra det ikke bare er meg som er gal og drar så langt da! Det er jo ikke NKK engang :lol::lol: Men blir nok veeldig koselig :)

Skrevet

Bra det ikke bare er meg som er gal og drar så langt da! Det er jo ikke NKK engang :lol::lol: Men blir nok veeldig koselig :)

Hihi sant :P Langt er relativt vettu :lol: og enda galere som skal opp dit enda en gang når det er NKK utstilling :P

Men tror det blir en koselig helg :D

Skrevet

Hundefestivalen er en koselig utstilling!

Flott å få det bekreftet :lol: Første gang jeg stiller der, gleder meg som en unge, ikke så lenge igjen nå :whistle:

Skrevet

Hihi sant :P Langt er relativt vettu :lol: og enda galere som skal opp dit enda en gang når det er NKK utstilling :P

Men tror det blir en koselig helg :D

Men det skal jo jeg også! :lol:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...