Gå til innhold
Hundesonen.no

Feber og rar..


Happyface

Recommended Posts

Skrevet

Er litt urolig for Nivea (Cairn).. Hun har vert veldig rar i det siste, og idag har hun feber, hvor mye vet jeg ikke, har ikke målt, men hele hun er varm, inkludert nesen, og hun peser veldig mye, selv om hun er på ett kaldt rom.. Hun er veldig kosen, noe som hun vanligvis ikke er (ikke så mye som nå iallefall) , og når søskenbarnet mitt (henriette her inne) passet henne når vi var i syden ville hun ikke ut engang, selv om hun vanligvis digger å få løpe på plenen med Jackie og Emma.

Hva kan dette vere? Begynner å bli litt urolig.. Tannkjøttet hennes har vanlig rosa farge, og når jeg holder en finger på det endrer det ikke farge..

Setter pris på svar :lol:

Skrevet

Vi pleier å ringe dyrlegevakten når vi er i tvil. Koster litt å ringe, men det er billigere enn å betale for en time om det ikke er noe alvorlig.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...