Gå til innhold
Hundesonen.no

Fine vær i Bergen i dag! (bilder)


Jeampi

Recommended Posts

Skrevet

I dag måtte jeg og Pito utnytte fine været i Bergen og gikk tur til Håøy. Var ute og gikk i tre timer og koste oss :)

turen.jpg

På vei opp

turen2.jpg

Pito poserer ved en grind

turen1.jpg

Isen har fryst litt på badevannet

tusen4.jpg

Vi tråkker oppover

turen3.jpg

På vei opp ligger det et gammelt hus (nei ingen gamle menn i vinduet der :oops: )

turen4.jpg

heyhey vi er på rett vei Pito!

turen5.jpg

nesten oppe nå..(bildet er tatt nedover dit vi kom fra)

haoy.jpg

oppe!!!

turen6.jpg

turen7.jpg

turen8.jpg

turen9.jpg

turen10.jpg

turen11.jpg

Skrevet

Så nydelige bilder :) Spesielt de av Pito Love

Nå fikk jeg også lyst å gå en sånn tur :) Gleder meg til Sico blir eldre, så kan vi også gå fine og lange turer på fjellet 8)

Skrevet
Så nydelige bilder :) Spesielt de av Pito Love

Nå fikk jeg også lyst å gå en sånn tur :) Gleder meg til Sico blir eldre, så kan vi også gå fine og lange turer på fjellet 8)

GJØRMEBADE! :D

Skrevet

ehm, nei, tenkte på hundene, men du kan jo alltids være med hvis du har lyst :P

Ja, selvfølgelig :P Hvem kan vel stå imot det? :? Med èn gang jeg ser Sico og Cita ligge å plaske i gjørmen kommer nok ikke jeg til å klare å holde meg unna hvert fall 8) :)

Skrevet
De to nesderste bildene var utrooolig nydelige!!

Hvor er dette stedet? I nærheten av Nordnesdalen? :? Virket kjent :)

Det er ett min i bil til knarvik og 5 minutter i bil fra meg..altså det er 5 km fra meg. Selve turen opp tar bare ca en time og en tre kvarter ned igjen. Men mamma var i byn så vi gikk hjem også så derfor brukte vi så lang tid i dag :wink:

Skrevet
du bør bli fotograf! =D> =D>

Tusen takk :oops:

Ja jeg har veldig lyst men jeg tror det er for kjedelige oppdrag som fotograf. Tror ikke at jeg vil tjene noe på å ligge og ta bilder av hunden min i profil og blomster fra 2 cm avstand :) Og det er det jeg syns er gøy..Ikke ta bilde av unger som sitter på en stol hos fotografen liksom :oops:

Skrevet

Tusen takk :oops:

Ja jeg har veldig lyst men jeg tror det er for kjedelige oppdrag som fotograf. Tror ikke at jeg vil tjene noe på å ligge og ta bilder av hunden min i profil og blomster fra 2 cm avstand :) Og det er det jeg syns er gøy..Ikke ta bilde av unger som sitter på en stol hos fotografen liksom :oops:

Naturfotograf da? Eller sånn fotograf som ikke jobber i sånn studio, men litt mer frit liksom.

Eller er det bare 1 type fotograf? :)

Jeg har lyst å bli fotograf jeg også nemlig, men ikke av mennesker.

Skrevet

Hehehe nei det er vel ikke bare en type :oops: Men tror ikke de tjener noe godt..nei jeg tror jeg holder meg til vetrinær drømmen og hobby fotograf på fritiden 8)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...