Gå til innhold
Hundesonen.no

Denne leken..


Gronnis

Recommended Posts

Skrevet

Har sett på forskjellige nettbutikker, og var innom to dyrebutikker i dag for å se etter en slik leke. Men har ikke funnet enda. Noen som vet hvor jeg kan få tak i en slik? ;)

img_6908.jpg?w=300&h=261

Skrevet

Her var det raske svar, ser ut som om det er det jeg leter etter ja ;) Men prisen var kanskje ikke det jeg hadde ønsket ;) Får se om jeg bestiller en eller to, takk for hjelpen ;)

Skrevet

Pathcom kan du kjøpe fra, de sender internasjonalt.

Men selvsagt lønner det seg jo kun om du kjøper flere om gangen.. Så hør med hundekretsen om de er interressert ;)

ps. har sjøl en slik bungee sheep og både jeg og dyret elsker den!

åja: disse har også, om mulig en hyggeligere pris? http://www.tug-e-nuff.co.uk/index.php

Skrevet

Her er direktelink til "Sheep Skin Ball Tug" i en engelsk nettbutikk. Koster 10 britiske pund, altså ca en hundrelapp i norske. + porto til selgerstedet.

Husk 200 kroners grensa til norske myndigheter ved kjøp fra utlandet. Kjøper du for 200 kr eller mer, kommer det gebyr og moms-avgift i tillegg. Dette er valutakursene som norske tollpost regner etter. Akkurat nå er kursen på britiske pund lav (9,28 kr for et pund). Da kan du skvise inn to slike leker og komme under grensa, og så bare håpe på at punden ikke stiger i valutakurs før pakken er kommet :whistle:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...