Gå til innhold
Hundesonen.no

Fellestur


ipadda

Recommended Posts

Skrevet

Hver mandag går vi tur på hellestø på stranden en helg gjeng med gårdshunder. Alle koser seg selvfølgelig masse, å nå kan endelig hundene få løpe løse igjen.

Ble ikke noe bra bilder ettersom det var blitt litt mørkt og dårlig lys, men det gjør ikke noe, motivet er fint likevel :)

IMG_3749.JPG

Gamlefar Teddy i solnedgangen, fineste gårdshunden i verden :)

IMG_3804.JPG

Hunken. Mamma sitt lille nye håp!

IMG_3829.JPG

graver i sanden

IMG_3876.JPG

Wiiiih

IMG_3893.JPG

Kjekkt med gjevngamle rotter, de leker godt sammen.

IMG_3933.JPG

Det tredje hjulet på vogna..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...