Gå til innhold
Hundesonen.no

Hills light för


Jane

Recommended Posts

Skrevet

Etter 3 dager på nytt Hills för var det bare til å slutte, tispen spyr og hannbikkja driter.

:):innocent:

Har gått på vanlig Hills lenge nå og er fornøyd, ble fortalt av selger at det er det samme innholdet i lightföret bare mindre fett.

Men tydeligvis så tålte ikke disse Boxerene dette, noen andre med dårlige erfaringer med Hills sitt lightför ?

Kommer det til å bli samme "suppa" hvis jeg prøver et annen light för ?

Skrevet

Hvor lagt til brukte du på tilvenning da? Kna lønne seg å blande det nye tørrfòret med det gamle leeeeeeeeenge, selvom innholdet i fòrene er svært likt. :innocent:

Har ikke prøvd ligth fòret, men er veldig fornøyd med sensetiv skin fòret dems da.

Skrevet

Jeg har kjøpt en sekk med light som jeg bruker som godis, og i krisesituasjoner hvor vi er tom eller ikke har tint mat. Har aldri opplevd noe; verken oppkast eller driting. Eller.. oppkast, men det var kun fordi noen litt ekstra grådige inhalerte fôret litt for fort i stedet for å spise det.. :aww: Det gikk dermed ned igjen enda en gang. Har ikke opplevd noe ved brå "bytter" heller, dvs når de har fått ett måltid med lightfôr i stedet for V&H.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...