Gå til innhold
Hundesonen.no

NKKU Vestfolds sommerleir


Papillon

Recommended Posts

Skrevet

Her er noen av bildene jeg tok på NKKU Vestfolds sommerleir :) Utrolig koselig og gøy! Fikk mange nye bekjentskaper og venner :D

IMG_5965.JPG

IMG_5976.JPG

Pene Iben :)

IMG_6121.JPG

IMG_6208.JPG

Vesle musen svømmer!

IMG_6221.JPG

Pene valpisen :D

IMG_6229.JPG

Sinnazinnia har fine øyne :(

Hmm.. Picasaweb har klikka, så legger ut resten av bildene senere :)

Skrevet

LivetmedLeo: Takk ;)

IMG_6274.JPG

Rob er flink :)

IMG_6276.JPG

Kelpieklem!

IMG_6308.JPG

Sprek portis:)

IMG_6365.JPG

Whippeter kan triks de også :)

IMG_6427.JPG

Verdens peneste sheltie Scott med eieren sin ;)

IMG_6454.JPG

IMG_6440.JPG

Sheltien Lea!

IMG_6636.JPG

Bissie in action!

IMG_6653.JPG

Elvis hopper høyt!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Takk. Er ikke så flink i norsk.
    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...