Gå til innhold
Hundesonen.no

Veterinærer som opererer uten smertebehandling!


Midas

Recommended Posts

Grusomt rett og slett! Synes de klinikkene som driver på denne måten driver på helt feil grunnlag. Jeg trodde folk som utdannet seg til verterinær o.l brydde seg om, og likte dyr.. Men tydeligvis ikke alle :rolleyes2:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg har sterilisert et par ildere hos AviVet og aldri hatt noen problemer. Men dette er jo mange år siden nå. Husker det var mye munnhuggeri om at de brukte ståltrå for å sy igjen operasjonssåret. Mine fikk hverken ståltråd eller noen problemer videre etter operasjonen. Sårene grodde fint, og stingene gikk i oppløsning av seg selv. De fikk også narkose.

Men ja, fy på dem med burene stående på gulvet. Sånt liker ikke mattilsynet.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er en grunn til at jeg ikke lar veterinærer røre hunden min uten at jeg enten VET at jeg kan stole på vedkommende, eller er tilstede selv.

En veterinær som hadde gjort slikt mot min hund hadde nok opplevd neste operasjon som pasient.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...