Gå til innhold
Hundesonen.no

Artist man kan kle seg ut som


MegaMarie

Recommended Posts

Skrevet

Gamle klassen min fra i fjor skal samles sammen og ha en slags "fest". Tema er da Artist/Band som man skal kle seg ut som, men jeg sliter med å finne hva jeg kan være. Noen gode ideer? :hyper:

Skrevet

Du ser blond ut på avataren din, og da er det jo endel syngedamer som er lette å kle seg ut som? Britney, kanskje? Back in "Hit me baby one more time" dagene?

Skrevet

Marilyn Manson.... ha ha ha ha!

Madonna på vei til/fra gym - dvs med joggebukser på...

(Hvilkensomhelst norsk artist = helt vanlige klær)

Susanne

Skrevet
Lady Gaga :aww:

Det forslaget er faktisk det jeg har likt best så langt av andre :) Men føler kanskje det blir litt vell dramatisk? Forslag til hvordan jeg kan løse det da?

Du ser blond ut på avataren din, og da er det jo endel syngedamer som er lette å kle seg ut som? Britney, kanskje? Back in "Hit me baby one more time" dagene?

Det tipset fikk jeg også ;) Men hvordan kan jeg få frem at det er Britney jeg skal være å ikke bare hvilken som helst blondie :P?

Kiss ? Så kan du ha sånne svarte stjerner i ansiktet, nagler og svart hår :hyper:

Hahah :) Off course!

Marilyn Manson.... ha ha ha ha!

Madonna på vei til/fra gym - dvs med joggebukser på...

(Hvilkensomhelst norsk artist = helt vanlige klær)

Susanne

God idè! Den går jeg for om jeg ikke kommer på noe bedre.

Skrevet
Men hvordan kan jeg få frem at det er Britney jeg skal være å ikke bare hvilken som helst blondie ;)?

Skal du være Britney må du ha skoleuniform og sånne oppepåhodetmusefletter og si "hit me baby one more time" hele tiden! Evt kan du ha rød lakkdrakt! :hyper:

Ellers kan jo Madonna være en hel masse rart da, kommer an på hvilken periode du velger. Hun var ganske dydig på 80-tallet ei stund feks! :aww:

Vi hadde en del sånne temafester da jeg gikk på høyskole og på en fest kledde vi oss ut som Spicegirls husker jeg. Veldig lett gjenkjennelig når vi var 5! :)

Edit:

Ellers... andre forslag...

Alanis Morisette - naken med lang, mørk parykk som dekker det viktiste ala "Thank you"?

Bjørk - gal og iført hva som helst supercrazy, men helst en svane...

Dolly Parton - hiv innpå med hårspray og innlegg!

Cindy Lauper - hu er jo gal nok til å kunne vises...?

Cowboy Laila? (møtte henne innimellom på gata mens jeg bodde på Hamar og hun ER sånn alltid! :) )

Hmmm jah... *tenke mer*

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Vi hadde en elghund som stod og ulte ved døra hvis det var løpetisper innen en mils radius (satt på spissen), og en annen elghund som ikke brydde seg i det hele tatt, så det er nok i alle fall til en viss grad individbetinget. Ellers har jeg bare hatt relativt små hunder (6-8 kg), men det har kun vært tisper, og de har vært veldig enkle mtp. løpetid (lite blod, ikke noe særlig hormonpåvirking mentalt utover at det skal markeres hver 5. meter på tur). simira nevner livmorbetennelse, jeg vet ikke om det er mer vanlig på småraser, men min forrige hund fikk i alle fall det. Men skal man ikke drive med avl eller andre raserelaterte aktiviteter er det jo ikke verre enn at man kastrerer.
    • Hvordan er rasene hunden er blanding av? Og ikke minst foreldrene? Det er jo ulempen med blanding, det er vanskelig å gjøre grundig research, men foreldrene og evt. tidligere kull kan jo gi indikasjoner. Hvis det er bevisst blandingsavl så ville jeg uansett håpet at de ikke ville avlet på en hannhund som er slik, men samtidig så ville de da kanskje ikke avlet på blanding heller, om de var opptatte av genetikk. Jeg kan ikke veldig mye om miniatyrhunder, jeg har kjent et par hannhunder som var slik du beskriver, og et par som er helt greie. Når det er sagt er jo tispene også "kjent" for mer gneldring og innbilte svangerskap og livmorbetennelse, så man velger jo litt sine onder. 
    • Hei! Jeg er helt ny i liten-hund-verden. Har tidligere hatt springer spaniel, boxer og schæfer, men skal nå få en liten blandingsrase.  Jeg er så usikker på valget av hannhund eller tispe! Personlig har jeg ikke en sterk preferanse, har hatt to tisper og en hannhund, og heller nok kanskje mer mot hannhunder. Men jeg hører fra mange med små hunder at hanner kan være veldig vanskelig å få stuerene, at de markerer inne og at de er så stressa rundt løpetid i nabolaget feks at de står og uler ved døra osv. Dette er ikke noe jeg har vært borti med store raser, verken min egen eller venner sine (vært aktiv i NRH og NBF-miljø i 15 år, så vært borti en del forskjellige raser) i det hele tatt, så er det en typisk type atferd for små hunder, eller er det mer individbetinget? Vi legger så klart til rette for rotrening og passe aktivitetsnivå osv osv.  Hadde vært fint å høre noe annet enn skrekkhistorier om små hunder, for akkurat nå lener jeg veldig mot tispe.
    • Vi har hittil foret vår valp på 13 uker med fire måltider om dagen og har planer om å gå ned til tre måltider om dagen. Ved fire måltider ga vi frokost ca 07-07.30, lunsj 12, middag 16 og kveldsmat 19.30.  hvilke tidspunkter forer dere valpene deres og hva har fungert for dere?
    • Hei @Betan, min erfaring strekker seg fra 2002 da jeg fikk min første bull-hund. Min første ambull ble født i 2007 og jeg har hatt mange verv i det norske raseklubbens styre, nå sitter jeg i den svenske klubbens styre. Jeg har som oftest hunder i par og jeg er utdannet innefor atferd men også jobbet som hundetrener i mange år. Nå for tiden konkurerer jeg med min ambull-tispe. Vi er i kl 3 i RL f.eks og har flere sporprøver bak oss, tatt i Sverige. Så erfaringen strekker seg fra egne hunder til mange av norges og sveriges ambuller. Holder det?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...