Hampus Skrevet 10. August 2009 Rapporter Skrevet 10. August 2009 Skal stille gutta i Hillerød førstkommende helg, og leste et sted at man må ha veterinærattest for å stille i Danmark. Men nå finner jeg ingenting om dette. Skal til veterinær for den fordømte ormekuren, men gidder ikke bruke hundrevis av kroner ekstra på attester man kansjke ikke behøver. Noen som vet`? Dere som har stilt i Danmark før i år kanskje?
SFX Skrevet 10. August 2009 Rapporter Skrevet 10. August 2009 Skulle dette være for utstillingens del? Jeg har ikke stilt i Danmark i år, men var der i fjor, og jeg hadde ikke noen attest utenom vanlig pass. Hadde med tabletter, og betalte veterinær på stedet for stempel i passet, og deretter veterinær og nye tabletter da jeg kom hjem igjen. Jeg kan ikke huske å ha lest noe om attest, hva skulle det være for?
Caroline Skrevet 10. August 2009 Rapporter Skrevet 10. August 2009 Var der senest i mai, og man behøvde kun det vanlige passet og tablett som vanlig.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar