Debbie Skrevet 27. Juni 2009 Rapporter Skrevet 27. Juni 2009 Begynte å tenke på det forledden.. Er det noen kjendiser som ikke misbruker ett elller anna?? Kanskje norske, men få utenlandske tror jeg.. Hva tror og mener dere??? De fleste jeg vet om, tror jeg, vet jeg har misbrukt enten dop, piller eller alkohol...Finnes det ingen som står imot presset??
BDD Girl Skrevet 27. Juni 2009 Rapporter Skrevet 27. Juni 2009 Morten Abel, han fra Paper Boys, Jokke, bare for å nevne tre av de som misbruker (Jokke gjør jo ikke det mer da) og er nok fler. Ja, Sturla Berg Johansen var hard på flaska en periode. Harald Eide Steen Jr. Det er flere som har gått ut med misbruk i en eller annen form også, men husker ikke hvem, det jeg leser i sladreblader går gjerne inn og ut igjen. Jeg tror ikke Meryl Streep har drevet med misbruk. Tror heller ikke Dustin Hoffman har det. Ikke Hugh Jackman heller. Eller Nicole Kidman. Diverse sopraner, vi har jo han blinde og han søte unge, er det Josh Groban han heter tro? Tror ikke de har misbrukt. Så jo, jeg tror det er de som står mot presset. Men er nok mange som fort lar seg rive med av de muligheter som åpner seg for dem når de blir kjent. Men det er jo ikke så mange ganger man hører om de som står mot presset da, det selger mer med de som ikke står mot. Jeg tror ikke Amy Whinehouse er misbruker da (klarte ikke dy meg)
Debbie Skrevet 27. Juni 2009 Forfatter Rapporter Skrevet 27. Juni 2009 Dustin Hoffmann har hvertfall vært hard på flaska.. Men som du sier det er noen som har klart seg..
Bambi Skrevet 28. Juni 2009 Rapporter Skrevet 28. Juni 2009 Saybia, Tim Christensen , Mew og Sanne Salomonsen misbruker ikke
ida Skrevet 28. Juni 2009 Rapporter Skrevet 28. Juni 2009 Jeg tror de fleste såkalte kjendiser har et helt normalt forhold til rusmidler. Men de lever under konstant overvåkning fra media (særlig de amerikanske og britiske, kanskje), så vi får jo full rapport hver gang de har vært på byen. Nei, det er da totalt uineteressant å se trusa til Kate Moss i det hun går ut av en bil, for eksempel. Det er forresten ikke sikkert at man er beruset fordi om trusa syns, heller.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar