Gå til innhold
Hundesonen.no

Lyd fil


ElinT

Recommended Posts

Altså, jeg skulle være flink, faktisk så latet jeg som at jeg er flinkere enn det jeg er... Jeg begynte å slette litt filer på den bærbare pc'en min og vips så hadde jeg slettet en eller annen lydfil og nå virker ikke lyden lenger.. Noen som vet hvordan jeg enkelt og greit kan få fikset det igjen...? :whistle:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvis du ikke har slettet de helt, men lagt de i papirkurven kan du jo gjenopprette elementene?

Mulig det hjelper å gjenopprette tidligere oppsett, men da kan du vel miste ting du har installert i ettertid.. Og så forutsetter det jo at maskinen lager gjenopprettingspunkt selv, med mindre du har gjort det? På min stasjonære Vistamaskin gjøres dette automatisk, og hvis jeg vil gjenopprette går jeg inn på kontrollpanel -> sikkerhetskopierings og gjenopprettingssenter -> reparer windows med systemgjenoppretting.

Håper noen arresterer meg hvis jeg har sagt noe veldig feil her nå, men det ville nok jeg prøvd.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Den ligger ikke i søppelbøtta, jeg sjekket faktisk det med en gang... Men å gjenopprette noe oppsett vet jeg ikke om jeg tør, da kan jeg vel miste alt mulig? Håpet på at det kanskje gikk ann å laste ned noe fra en plass eller noe sånt...?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Helt totalt umulig å hjelpe deg uten at du i det minste sier hvilken PC du har...

Merke, modell og alder...

Oookei, det er en acer- travelmate 2480 står det på den og den er 2,5år gammel :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Fin tradisjon! Har ikke pleid å sette noen spesielle mål for hundeholdet, men kanskje det kan hjelpe på motivasjonen for ulike ting. Så, her er mine ikke så ambisiøse mål for resten av 2025 (om enn litt sent, hehe): - Har en del hundebøker liggende som jeg gjerne vil komme gjennom. Jeg leser igrunn lite bøker generelt, så blir ganske fornøyd hvis jeg kommer gjennom 2 i løpet av de neste 5 månedene - Sydney har muligens ikke så altfor lenge igjen, så hovedmålet blir å gi henne en så god pensjonisttilværelse som mulig og gjøre mitt beste for å holde henne i god helse.
    • Ja, det ble tre dager av 2025 det... Så her må det oppdateres med nye mål for 2025 for frøken Lilje: Blodspor: - Starte AK Nosework: - LGT - Merkeprøve(r) Kurs: - Passering - Nesearbeid (spor/søk) - Apport for moro skyld?    
    • Mitt forslag er å døyve smertene med en ny valp eller en voksen omplassering med en gang hun går, så slipper du ha det helt ****** alene. Jeg har prøvd begge deler. Det var mye bedre for meg å ha fokus på ny hund med en gang enn å få tid til å savne. De er jo alltid der i minnene og en savner dem, men en ny som krever oppmerksomheten tar den verste brodden ut av smertene. Personlig kunne jeg aldri hatt en ny som liknet for mye. Det blir awkward for meg. Andre velger samme homogene rase om og om igjen. Jeg synes ihvertfall det er langt bedre å ha ny hund å ta meg av med en gang, enn å være uten i lengre tid.
    • Haha, kattejaging er nok ekstremt krevende. Men jeg var impornert over Grisha Stewart som fikk en jack russel til å ikke jage ekorn ved bruk av BAT (behaviour adjustment training, egentlig et litt teit navn på en metode siden mye trening er nettopp for å justere adferd, men det er nå det det heter). 
    • Han har helt rett! Når de er over 10 får de lov å gjøre som de vil! (I min bok)
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...