Gå til innhold
Hundesonen.no

flybur ønskes lånt/ leid


Shilamon

Recommended Posts

Jeg prøvde under kjøp/ salg, men fikk så dårlig respons at jeg prøver her også.

Jeg skal ut å reise med fly i sommer, men har ikke eget flybur og lurer derfor på om det er noen her på forumet som har ett flybur str 61cm høy gordonsetter som de kan låne ut en uke i overgangen juni/ juli. Blir fra ca 29.juni til ca 5.juli (kanskje litt før) og turen går fra gardemoen til alta.

Eventuelt noen som vet hvor man kan leie slik bur?

Håper på svar:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Man får ikke leid bur på flyplassen - det må man ha selv. Man kan kjøpe hos Cargo, men ingen garantier for at de hverken har åpent eller riktig størrelse.

Tror desverre jeg bruker mitt endel i sommer, ellers kunne du fått lånt det for en billig penge. :lol:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Sett det at man kan kjøpe jeg også, rart det ikke leies ut egentli spør dere meg:)

Takk for tilbudt hjelp, men kjedelig at den var for liten. Må sikkert ha large vi da? noen som har det? De burene koster liksom så sykt mye at jeg håper jeg kan slippe kjøpe da vi ikke flyr så veldig mye:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

*Dobbelposte for å bumpe*

Har fått målene nå og de er:

Høyde ca 67 cm

Lengde ca 80 cm

Bredde ca 55 cm

Let me know :P

Hmm, nå er ikke jeg 100% sikker på hvilken størrelse vi skal ha. Men utifra hva som ble sagt her er det vel høyt nok?

Vil gjerne lånde det om det er rett størrelse. Skal se om jeg finner ut av hva vi trenger:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
    • Kan vi ha en unghund tråd hvor vi kan støtte hverandre og uten å rakke ned? Regner med vi er flere i den fasen av hundens liv 😅 jeg har hvertfall en på 1 år som har begynt og jage kattene og som løper ned alle og lukker ørene frem til godiset er på plass 😂 holder på å bli gal gleder meg til det går over 😂 noen fler innlegg samme båt? Når pleier rampetiden og gå over på schæfer? Fikk han får under 2 mnder siden og han har lært super mye men noen ting tar lenger tid en andre ting😅
    • Grattis med cert🤩🤩
    • Åh så hyggelig!! Gratulerer så masse❤️🥳
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...