Gå til innhold
Hundesonen.no

Hjemmeside


Milla-5

Recommended Posts

Skrevet
(norblogg er kun bloggtjeneste med wordpress, ikke hjemmeside i den forstand..)

vet om flere gratis steder, bare ikke noen som er bra... ;)

Om jeg skulle laget meg en gratisside hadde jeg brukt

http://pages.google.com/

De godtar vel ikke nye medlemmer lenger?

Men jeg bruker google og er superfornøyd! Helt gratis, stor kapasitet, serveren har ikke vært nede en eneste gang enda ;)

Skrevet

Hvem godtar nye medlemmer? Norblogg har åpent nå ihvertfall.

Wordpress er en CMS greie, altså kan man lage hjemmesider i wordpress også - eller man kan ha en enkel blogg. Smaken er som baken ;)

Min hjemmeside er laget i wordpress og hostet hos norblogg ;)

Skrevet

Google skal legge ned hjemmesidetjenesten sin, så de tar ikke imot nye folk som vil lage hjemmeside. Har du en der fra før, går det bra. ;)

Hva med freewebs - som ser helt okei ut og er veldig enkelt? Eller home - som er rævva? Eller piczo - som bare ser latterlig ut stort sett hele tiden med alt blingblinget og stæsjet? Eller 123hjemmeside som NKK har en avtale med?

Skrevet
Lagde en der men finer den ikke vor skal jeg tryke for å lage på den

Ikke for å være pirkete, men det er mye lettere å forstå hva du skriver om du bruker komma, punktum og andre tegn når du skriver... :icon_redface:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...