Gå til innhold
Hundesonen.no

Logo til noe helt utenom hund


edlitam

Recommended Posts

Skrevet

Jeg sitter da i Ullern Ungdomsråd som er ett råd med 10 ungdommer fra bydelen. Vi jobber for og med ungdom. I forbindelse med arbeidet vi gjør har vi lyst til å lage gensere med logo. Eneste problemeet er at ingen i rådet er noe flinke til å tegne eller noe i den dur. Derfor lurte jeg på om det er noen flinke doggiser der ute som kunne tenke seg å prøve å lage en trykkbar logo. den vi har nå er nok laget i paint for x antall år siden, og er ikke mulig å gjøre noe som helst med.

"maskoten" til ullern bydel kan ses http://www.bydel-ullern.oslo.kommune.no/ca...categoryID=3718 her på venstre side. Må ikke ha noe som helst med denne å gjøre bare start kanskje. Vi er åpen for alt av forslag. Må være litt tydelig og oversiktelig og ha med Ullern Ungdomsråd ett sted i logoen.

Noen som vil prøve seg?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...