Gå til innhold
Hundesonen.no

Nikita hjelper meg med å finne igjen kaninbura som har hvert hjemt under snøen! :o)


Recommended Posts

Skrevet

3665.jpg

Ja det var bare å sette i gang med å grave da. <_<

10998.jpg

Ja da har vi fått frem det ene. :rolleyes:

10999.jpg

Da var vi gang med det andre buret. :D

11000.jpg

11001.jpg

Grave grave og grave. :ahappy:

11002.jpg

11003.jpg

11004.jpg

Phu en liten hvil må man ta. :ahappy:

11005.jpg

Fortsette å grave. :lol:

11006.jpg

11007.jpg

Å nå kan jeg se dem. :)

11008.jpg

11009.jpg

11010.jpg

11011.jpg

Pia synes sikker at det var godt å kunne se ut igjen. :D

Ellers så har vi måkt stier mellom alle bura som står i hagen og det synes Nikita er kjempe morro å løpe rundt i,

også slipper jeg å vasse i snø når jeg skal fore. :)

11012.jpg

11013.jpg

Men det var litt av en jobb. :whistle::D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...