Gå til innhold
Hundesonen.no

løvene mine


påsan

Recommended Posts

Nå er det på høy tid at jeg presenterer den flotte løvegjengen min k022.gif

Vi har altså 7 stykker egentlig, men en bor hos fórvert så da har vi bare 6 her hjemme k010.gif

SIMBA er vår første løve. En virkelig glad og entusastisk hund som i dag er 9 år.

LEELI (lilli) kjøpte vi fra et dødsbo da hun var ca to år. Hun er mørk grå med sølvgrå hode og store runde øyne. Veeldig matglad og kosete liker godt å gå tur.

KYRIELLE: En veldig smart og inteligent jente som finner en løsning på det meste. Gir seg ikke før hun har funnet en løsning på broblemet men prøver og prøver igjen til hun får det til.

MISTY er Leelis datter fra hennes tredje kull. En søt, kosete og leken liten jente som er så heldig å være mamman til et kull på 3 småtasser. Dette er hennes andre kull. Hun er, som de fleste løver veldig glad og menneskekjær!

SIRIUS: Sønnen til Leeli og Simba og storebroren til Misty.

ISABELL: Familiens lille danske. Kommer fra noen venner av oss som driver et lite oppdrett i danmark. En liten jente som kan bli helt ellevill av glede!

MOZART: En myk, stille og rolig gutt, som helst bare vil ligge og kose hele dagen hvis han kan. Litt reservert for fremmede.

Vi driver altså et lite oppdrett hele familien, under kennelnavnet Alocosia.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Bruk Photobucket. Da kan du til en hver tid hente frem og legge ut bildene på nytt og på nytt. Det jeg har sett negavivt med Fotoknudsen er at linkene blir alt for lange til å legge dem ut uten at skinnet på siden strekker seg og blir ødelagt.

Stikk innom den toturialen jeg har laget som viser hvordan man legger ut bilder med photobucket - jeg tror den ligger i emnet som heter Raseleksikon.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Min første.. er noe som hører med i en dagbok, og i dag er det Edes første diare som er tema -_- Stakkars gutt. Han har vært så snill og god gutt så lenge nå, han fortjener ikke det der. Så snill og god at han valgte gå på badet og ha diare der mens jeg sov. Like a sir.  For å alltid se på den lyse siden av ting, å slippe vaske sofa og tepper og sånt er gull. Dette kunne vært meget verre. 
    • Jeg kan være med i klubben, med bruksrase hann på 8.5 mnd. ..men for tiden er min veldig snill og god gutt. Det vil antakelig endre seg snart. 
    • På mandag ble faktisk Shero hele 12 år gammel. Han mener at gamle hunder ikke trenger å høre mer enn de vil. Han har også, i tillegg til å bjeffe på alt, begynt å bjeffe på ingenting. Men fremdeles ung i sinnet og elsker å leke.
    • Spurte aldri etter tips jeg luftet frustrasjon 😅 han begynte just læringen når jeg skrev og det var bare starten av turen med en unghund😅 men ja han lærte fort på under en uke kanskje når jeg bare dreit litt i naboen og trente. Må legge til at han heller ikke har bodd her lenge da han er omplasseringshund så man må ikke bare tenke ting før man vet alt 😊 har trent flere hunder til og gå i bånd og det er imidlertid hva de lærer av og det var det som funket på han. Min gamle hund lærte ikke sånn men det er jo personlig 😊 setter pris på dere tar dere tid til og skrive så masse uansett da! Vist dere har tips til kattejaging tar jeg det i mot 😂 det er våres store prosjekt i livet 😂 prøver og rose han når han er rolig men med engang belønningen er borte er også hunden rett med katten 😅  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...