Gå til innhold
Hundesonen.no

Larviks distriktet....


Ville

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har en Golden retriever valp på 11 uker og lurer på om det er noen i Larviks distriktet som har en valp i samme str som min som kunne tenke seg å få en lekekamerat??

  • 1 month later...
Skrevet
Jeg har en Golden retriever valp på 11 uker og lurer på om det er noen i Larviks distriktet som har en valp i samme str som min som kunne tenke seg å få en lekekamerat??

Mille fyller 4 mnd til torsdagen og ønsker seg fortsatt noen som vil leke med henne...

Hun er en snill og leken valp som ønsker en valp på hennes str som er leken og ikke for voldsom...

Bor du i larvik-sandefjord hadde det vært perfekt...........

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...