Gå til innhold
Hundesonen.no

Atferdseminar med Runar Næss!


Benedicte

Recommended Posts

Skrevet

Om han kommer til Oslo vet jeg jammen ikke :? Men du kan jo sende han en mail og spørre?

-------------

Lørdag

KL 10, varighet ca 7 timer,

pris 600,- (550,- for BSBK medl.)

Din hund er en ulv, men hvem er du? Lederskap, språk og kommunikasjon.

Språk og kommunikasjon mellom hund til hund.

Fra valp til voksen. Valpeutvikling i arv og miljø.

Flerhundhold. Flokkstruktur i praksis.

Aggresjon. Naturlig atferd eller uløselig problem?

Skrevet

åå jeg har så lyst men driter liksom ikke penger.

men hvis jeg ber [-o< far i huset fint så kanskje jeg kan overtale han, har lyst å gå begge dagene jeg da. :wink:

Skrevet
Flere som skal dit? :wink: (pm på www.bsbk.org )

Jeg har ikke råd til å gå både lørdag og søndag, så jeg vagte søndagen siden temaet den dager interesserer meg mest :wink:

dette er noe jeg VIRKELIG anbefaler ALLE å gå på!! Jeg var på det helgekurset med han for 2 år siden, og det er vel det beste jeg har vært på!!!! Kommer han på disse trakter igjen så skal jeg en gang til, uten tvil! Mega flink mann! =D> =D> =D> =D>

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...