Gå til innhold
Hundesonen.no

Tips til sammensettning?


Baby

Recommended Posts

Skrevet

Noen som har tips til hva jeg kan putte i en 110 liter?

Har ikke anelse om hva jeg skal fylle den med i heletatt. :rolleyes:

  • 3 weeks later...
Skrevet
Noen som har tips til hva jeg kan putte i en 110 liter?

Har ikke anelse om hva jeg skal fylle den med i heletatt. :rolleyes:

Det er ikke så lett nei. Jeg ville snaket med dyrebutikken. Lykke til

Skrevet

Regnbuefisk! Masse fint å velge i! Neon (praecox) er kanskje den eneste som er liten nok til å gå i en 110 liter. (kjøpt deg et resunkar på kampanje nå eller??) Ellers liker jeg både palettcikliden når de faktisk farger ut, samt sommerfuglcikliden. Syns alltid at kardinaler gjør seg godt i alle kar, men også titteyabarbene får nydelig farge når de trives.

Lykke til med nytt akvarie!

(hilsen en kollega i THZ)

  • 4 weeks later...
Skrevet
Det er ikke så lett nei. Jeg ville snaket med dyrebutikken. Lykke til

Jeg jobber på dyrebutikken jeg. :whistle:

Men det ble neontetra og dverggurami. :(

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...