Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Når jeg var i Amerika kjøpte jeg en Ipod som kan vise film, bilder osv... Men jeg får ikke filmene inn på Ipoden.

Jeg får ikke til å kjøpe filmer via iTunes Store, siden jeg har norsk "bruker". Men det går det sikkert å fikse på...?

Siden det ikke funket å kjøpe filmer, sjekket jeg på pc-en om jeg hadde noe som kunne brukes der.. Fant en film som jeg lastet ned for lenge siden. Får fint til å legge den inn på iTunes, men når jeg synkroniserer Ipoden med iTunes får jeg denne meldingen: <<"tittel">> ble ikke kopiert til Ipod-enheten <<Tone's Ipod>> fordi den ikke kan spilles av på Ipod-enheten.

Har også prøvd å bare legge filmen direkte til Ipoden, altså ikke innom iTunes. Filmen blir lagret der, men når jeg skal se den finner jeg den ikke.

Også lurer jeg på om det går ann å legge inn filmer på pc-en som man har kjøpt på dvd..?

Håper dere skjønte hva jeg mente.. :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
    • Er det sånn at hunder kun kan gå overens med andre hunder? Og ingen andre dyr? Det samme med katt. Kun med andre katter? Hvis det er så vanskelig å få katt og hund sammen? Er det generelt lettere å få voksne hunder til å gå bra sammen med valper enn andre dyr? Synes det er kjekt å lære.
    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...