Gå til innhold
Hundesonen.no

Treff i Kristiansand!


potifa

Recommended Posts

Skrevet

Hei!

Da foreslår jeg et nytt treff i Kristiansand (hamresanden) enten i denne uken (uke 40) eller i neste uke (41) ?

Noen som kan?

Wenche, dere er påbudt, gjerne ta med Neo! :lol:

Skrevet

ja.

vært veldig greit å hatt det er i songdalen(nodeland). fin plass ..

Tenkte i steden for å bare la hundene leke. kanskje finne på litt aktiviteter ?

Skrevet
ja.

vært veldig greit å hatt det er i songdalen(nodeland). fin plass ..

Tenkte i steden for å bare la hundene leke. kanskje finne på litt aktiviteter ?

det er litt vanskelig når de fleste av oss har en valp og en voksen og valpen er i 5- 6 måneders alderen. De kan liksom ikke trene agility foreks da. Hannen min og Wenche sin eldste liker vann, derfor passer hamre så godt. dessuten er jo sogndalen litt langt ifra!

Har du kjøpt deg border valp??

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...