Gå til innhold
Hundesonen.no

Jeg mottar varsling for tema jeg ikke ønsker


Recommended Posts

Skrevet

Jeg mottar epostvarsling for tema/tråder som jeg ikke abonnerer på. Utrolig irriterende.

Kan noen være så snill å si meg hvordan jeg får stoppet dette vær så snill?

Skrevet

Antageligvis abonnerer du på hele forum, evt i tillegg til spesifikke tråder. Hvis du går inn på Kontrollpanel - Abonnementer - Vis forum, så kan du velge bort abonnementer på hele forum. Si i fra hvis det ikke hjelper :)

Skrevet
Antageligvis abonnerer du på hele forum, evt i tillegg til spesifikke tråder. Hvis du går inn på Kontrollpanel - Abonnementer - Vis forum, så kan du velge bort abonnementer på hele forum. Si i fra hvis det ikke hjelper :)

Slik jeg kan se så abonnerer jeg ikke på noen forum. Jeg tok et Printscreen bilde for å vise tilfelle er jeg som ikke helt er med her. Men mottar fortsatt epost om tema jeg ikke abonnerer på,helst nye tema som er akkuratt skrevet.

image1sv1.th.jpg

Skrevet

Joda, du abonnerer på forumene Alt mulig, Hundeprat, Fôring og ernæring, Vis din hjemmeside, Din Hund og Gruppe 5. Hvis du klikker øverst til høyre i oversikten over hvilke forum du abonnerer på, i den øverste 'firkanten' så markerer du alle forumene du abonnerer på, og så kan du gå nederst på siden og velge å stoppe varsling i de valgte forumene. Hvor pedagogisk denne forklaringen er, tør jeg ikke å svare for, men jeg håper du skjønte hva jeg mente :) Hvis ikke er det bare å spørre igjen så skal jeg prøve å forklare det igjen (når det ikke er midt på natta) ;)

Skrevet

Jeg skjønnte hva du mente nå.

Trodde bare at jeg ikke abbonerte på den så lenge det ikke var hake på dem jeg.

Silly me. ;)

Skal iallefall få avbestillt abboneringen nå iallefall. ;)

Takk for hjelpen Miriam :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...