Gå til innhold
Hundesonen.no

Den andre katten min


shatique

Recommended Posts

Skrevet

S H A K I R A : Shakiraa kom til verden den 22 mai 2005,sammen med sin søster Shagma og sin bror Jacky.

Shakira kom sist av sine søskne når hun ble født,henne var allerede da en kraftig liten plugg,født med en ekstra pote på bena. Hun er den rolige og snille,holder seg meste i bakgrunnen eller ligger å sover mye. Henne gjør aldri noe ugang. Men når hun kjeder seg skriker henne,et stille rop. Ganske så pratsom av seg er henne. Hun elsker og bli kost på magen,da er henne i den syvende himmel. Elsker å kose seg ute i hagen. Har t.o.m funnet kjærlighet til nabokatten,stortrives i hans selvskap.

imagethumbca4p2gfwnl2.jpg

imagethumbcabm61uifu2.jpg

imagethumbcaqijnmwfp1.jpg

imagethumbcara0luxlk3.jpg

2846galleri5826668ai3.jpg

2846galleri7121869ho6.jpg

2846galleri5317269vt1.jpg

Shakira med søster Shagma

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...