Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen som har overnattingsplass til oss i Bergen?


LouDan

Recommended Posts

Skrevet

Hei!

På fredag var det meninga at jeg og mamma skulle ta toget bort til Bergen og bo hos venninna til mamma. Men så havnet mamma på sykehuset. Det begynte med at hu hadde problemer med å puste på onsdag, men det gikk over. Så begynte hu å føle seg dårlig utover kvelden, og torsdag morgen kom hu inn på rommet mitt og sa at hu skulle dra på sykehuset for å bekrefte eller avkrefte at hu hadde lungebetennelse. Da hu kom dit sa de at hu kanskje hadde hatt et lite hjerteinfarkt. Hu ble innlagt og undersøkt. De har gått vekk fra forklaringen om at det var et hjerteinfarkt. De fant en forkalkning i en hjerteklaff så skal hu overføres til Ullevåll og få en operasjon. Det er ingen alvorlig operasjon, men hu vil mest sannsynlig ikke være i form til å dra til Bergen til helga.

Derfor lurer jeg på om det er noen som har ekstra plass til meg og dyret, eventuellt som har lyst til å bli med å spleise på hotellrom eller lignende. Det er meg, Julie, og mudien min Bajnok :icon_confused:

Skrevet

Hvis det er helt umuligt for dig, så har vi et ekstra lille rom som du kan låne.

Vi bor i sentrum 10-15 minutters gang fra bystationen, eller man kan tage garagebussen(gratisbus) hertil.

Bussen til Bønes går hver time fra et stoppested 5-10 minutter herfra.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...