Gå til innhold
Hundesonen.no

Tessa eller Tassa?


tm100021

Navn  

79 stemmer

  1. 1. Tessa eller Tassa

    • Tessa
      72
    • Tassa
      7


Recommended Posts

Skrevet
Tessa. Tassa er for meg en søøt liten bc/kelpie-frøken.

Nemlig. :P

Enig :P Jeg stemmer for Tessa!

Nettopp, det finnes bare ei Tassa :closedeyes:

Gratulerer Lill :P

Skrevet
Likte Tassa jeg da, Tessa høres ut som en litt tjukk golden... :)

En tjukk golden? :) Hun er da vitterlig en slank og vakker Sheltie? :)

Nettopp, det finnes bare ei Tassa :closedeyes:

Gratulerer Lill ;)

Finnes egentlig bare en Tessa og da :P

Skrevet
Nettopp, det finnes bare ei Tassa :closedeyes:

Helt enig, Tassa for meg er kun din Tassa :)

Tessa er liksom mer vanlig og kan brukes av flere :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...