Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet (endret)

På hvert innlegg er det, ved siden av Sitèr, en knapp som heter Multisitat. Trykk på Multisitat-knappen på de innlegg du vil sitere i ditt svarinnlegg og trykk så Svar nederst i tråden. De multisiterte innleggene vil da legge seg i rekkefølge som quoter i svaret ditt og du kan skrive innimellom.

Sparer modder for ekstraarbeid og ser ryddigere ut for dem som leser og skriver i tråden.

Spørsmål kan stilles i denne tråden, så skal vi hjelpe så godt vi kan, men det bør ikke være særlig hokus pokus :(

Dersom du, etter at du har postet et innlegg, finner ut at du skal ha med en quote/sitat til, så trykker du Multisitat på de innleggene du vil ha med, så trykker du på Skriv svar (merk: ikke Hurtigsvar), trykker ned CTRL + A, CTRL + C, og finner tilbake til innlegget du skrev (f.eks. ved å bruke "Tilbake"-knappen øverst i de fleste nettleserne), klikker Rediger, CTRL + V, og skriver dine videre kommentarer.

Dette gjelder dersom du har siste innlegget i en tråd, for å unngå dobbelposting (og mer arbeid for oss moderatorer).

Endret av Huldra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...