Gå til innhold
Hundesonen.no

Hunden hos fotograf ?


ipadda

Recommended Posts

Skrevet

har du vært hos fotograf med hunden din ?

Vis frem bildene dine da vel :yawn:

Jeg går media & Komunikasjon på time ( rogaland )

Her har vi fotostudio, det har jeg selvsagt hatt hunden med i!

Her er noen bilder :

n632600585_527112_6546.jpg

IMG_9713.jpg

IMG_9614.jpg

IMG_9605.jpg

Skrevet

Vel ikke i studio men jeg hadde fotograf på hytta den første sommeren med Turbo som tok bilder av han :o

(han skulle være med i ett blad)

Kopiavhytte021.jpg

Kopiavhytte020.jpg

Kopiavhytte019.jpg

også har jeg fra konfirmasjonen min :yawn: (Det kom også i ett blad)

Bilde088.jpg

Kjendis hunden min vettu, under 2 år og allerede vært i 2 blader :D

Skrevet
Eller så kan man bygge seg et provisorisk hjemmestudio selv, og få gratis bilder :whistle:

minniejul.jpg

acejul.jpg

lassiejul.jpg

Blir ikke helt det samme, men godt nok for mine rammer :P

Hvordan gjorde du det da? Har hatt kjempe lyst å gjøre sånn selv men finner virkelig ikke noe som passer som bakgrunn.. :unsure:

  • 3 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...