Gå til innhold
Hundesonen.no

Hei! Jeg er ny her


Linn Mari

Recommended Posts

Skrevet

Hei!

jeg er en jente på 23 år. Har tre hunder. To salukier (en er bare på pass for oppdretteren min) og en Jack russell Terrier

post-2965-1194529625_thumb.jpg

Skrevet

Velkommen hit :icon_fun: Utrolig pene hunder! Og gud, så heldig du er som kan slippe hundene dine på et slikt jorde...! *drømme* Slenge inn et bilde av jack'en også eller?

Skrevet
Hei!

jeg er en jente på 23 år. Har tre hunder. To salukier (en er bare på pass for oppdretteren min) og en Jack russell Terrier

hei på deg :devil:

jeg får nesten ønske deg velkommen jeg og, er nybegynner her selv.

Så flotte hunder du har ;)

  • 3 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...