Gå til innhold
Hundesonen.no

Tur for alle rogalendinger


giggi

Recommended Posts

Nå vil jeg ha treff altså, eller bare tur :D Så kan vi kanskje trene litt, ha med kaffe og kjeks og bare kose oss :)

Så kan hundene løpe rundt å leke så kan vi ha det så fint så ;)

(er ikke så god å reklamere da men jeg gjør mitt beste ;))

Det blir jo aldri noe treff jo.....!

Hva tid passer det for dere? 4november kl 12 :P ?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 67
  • Created
  • Siste svar
Hva slags sted er Hellestø da?

Det er en strand. Båndtvangen er over 1 nov der, viss jeg ikke husker feil. Ettersom jeg har forstått så blir den kalla hundestranda på folkemunne... Mange som arrangerr treff der, bruker å være flere hunder det ellers og.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er en strand. Båndtvangen er over 1 nov der, viss jeg ikke husker feil. Ettersom jeg har forstått så blir den kalla hundestranda på folkemunne... Mange som arrangerr treff der, bruker å være flere hunder det ellers og.

ÅÅåh.. Det hørtes gøy ut :rolleyes: .. Viss jeg finner ut hvordan jeg skaal komme meg bort, og om dere kommer, og det ikke kommer noe i veien... Så kommer jeg og :lol: ..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Han har det godt i buret. Det står på et varmt underlag og han har myk madrass og tepper. Mer enn nok plass til å snu seg som han vil. Han har vannskål festet på ene burveggen og må han tisse, piper han så jeg går ut med han. Det er ikke bur som er et problem her. Han legger seg inn i det frivillig på dagtid også når han skal sove. 
    • Buret er veldig begrensende, og hunder bruker ulike liggestillinger og underlag for å regulere varmen i løpet av natten. Hunder ligger gjerne stille der fordi de ikke har noe valg. Hvis valpen må gjøre fra seg eller søler når han drikker så blir det fort vått og ubehagelig å ligge der også. Lykke til med kattetreningen, du har nok en jobb foran deg der. Selv om det har gått bra før så er individer forskjellige og har ulike grader av instinkter.
    • Ja, han visste at jeg hadde katter, men mente det ikke var noe problem. Og jeg har hatt både jakthunder og gjeterhunder tidligere og det har gått veldig bra. Valpen ligger fint i buret så jeg skjønner ikke helt hvorfor jeg skal endre på det? Buret står i stuen og valpen sover rolig hele natten der. 
    • Begynner å bli ei stund siden jeg hang på forum nå, ja 😄 dårlig til å sjekke svar og, ser jeg!  Det må jo bli kjøring, da!
    • Visste oppdretter at du hadde katter? Har de noen råd kanskje? Dette er jo en mix av raser som har notorisk høyt jaktinstinkt, så dette kan bli en stor utfordring. Her må det i så fall systematisk trening til med rotrening rundt kattene, belønning for å ignorere dem, og trygge områder for begge. Og det er fortsatt ingen garanti for at det går bra. Har du mulighet til å skille dem i ulike rom om natten så valpen slipper å ligge i bur?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...