Gå til innhold
Hundesonen.no

halla folken`s


blinki

Recommended Posts

Skrevet

hey alle sammen . :icon_fun:

siden eg er ny her , tenkte eg at eg skulle skrive litt om meg her... Eg er en jente 23 år, eg er vokst opp med hund, så eg har alltid hatt dyr rundt meg, så kjærligheten for dyr startet tideli ;) har også drevet med hest i ca 12 år, dette var en super hobby, eg dreiv mest med sprang, men måtte slutte med dette når eg begynte som lærling i en bedrift.... Nå har eg en dobermann tispe på 12 mnd, som er alt for meg å min kjære samboer.eg valgte denne rasen siden eg har erfaring med denne rasen fra før, og for meg finnes det ingen bedre rase.. Hun er et herli vesen , det finnes ikke noe vondt i henne, hun elsker folk og andre dyr. Eg bruker henne til lydighet og bruks, noe hun elsker selv.Hun er helt i 190 når vi skal trene. å hun er veldig lett lært.vi håper på å få mange gode år sammen. :P prøver å legge ved et bilde..

Mvh oss :)

post-2750-1191405588_thumb.jpg

Skrevet

takk for alle velkomstene :icon_fun: kjekt å få slikt når man er ny en plass :)

takk for d herlige bilde crizpo... va genialt... hehe... gleder meg til å få flere...

dette forumet virker utrolig kjekt så gleder meg til å komme mer inn i ting her :rolleyes:

klem

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har vurdert Manchester terrier, Person russel terrier, brasiliansk terrier, og skye terrier. Tenker også på Pincher men hva er forskjellen mellom en pincher og Manchester terrier? De er ganske like utseende og størrelse. Vi vet at terriere har mere jaktinstinkt og er mere sta enn gjeterhund. Ønsker helst en av de største terrierne.
    • Hva er likheten mellom alle terrierene sånn generelt? Ønsker en terrier uten napping og vanskelig klipping. Børsting går greit. Hvordan er dem i forhold til gjeterhunder? Er oppvokst med det.
    • Så da har det ikke noe å si da? Kjekt å vite. Synes Lily er så fint navn.
    • Jøss, teksten din er veldig oppriktig og detaljert! 😊 Det merkes at du virkelig har tenkt nøye gjennom dine erfaringer og hva du forventer av hunden fremover. Det er spesielt hyggelig å se hvordan du analyserer tidligere erfaringer med corgien og puddelen og trekker egne konklusjoner – det vitner om at du er oppmerksom og bryr deg om dyret.
    • Prøver å ha mindre trykk på dobbel L på Lily og Lille sier jeg sånn man sier Lille.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...