Gå til innhold
Hundesonen.no

Playstation 3


Tore

Recommended Posts

  • 5 months later...
Skrevet

Legg meg gjerne til om du vil ta en omgang Call of duty 4, Tekken 5 online, Warhawk, motorstorm eller bare preike over med mic. :)

Psn nick: SnowDOG_NOR

Edit: Scorpionen eg har jo deg allerede på der. :o hihi

Skrevet

De fleste på dette forumet er jo av hunnkjønn og da regner eg med det er wii de har i huset så sikkert derfor den labre responsen. :)

Skrevet
De fleste på dette forumet er jo av hunnkjønn og da regner eg med det er wii de har i huset så sikkert derfor den labre responsen. ;)

Hey! Jeg er hunnkjønn, og har IKKE Wii i huset :D

  • 3 weeks later...
Skrevet

Hunkjønn og har PS3 i huset!

Hvis noen eier Tom Clancy spill er jeg gjerne med, jeg ELSKER rainbow six og advanced warfighter. :wub:

Skal etterhvert få kjøpt call of duty 4, men venter på salg. :)

Skrevet

Wretch: Kjøp deg COD4 med engang så eg kan drepe deg :) Må vente lenge om du skal ha den på tilbud. Den er absolutt verdt pengene.

Kjøpte meg assasins creed og burnout Paradise. Siste er knall gøy å spille online med. :wub:

Skrevet

Eg er faktisk ikke så keen på bilspill men den var faktisk gøyt. Har også PS eye kamera koblet til og hvergang eg vinne eller noen kjører meg ned så tar den bilde av meg og sender til motstanderen. Har moonet noen allerede. :ahappy:

Skrevet

Dere folka som har Ps3.. går det ann å køpe internett kabel når man kjøpte den billige versjonen av ps3, hvor det ikke følgte med kabel xD...?

Skrevet

Internett / Nettverk får du enten via kabel eller via Trådløst, Bruker trådløst selv, slippe stygge kablene på tvers av huset...

Skrevet

jeg har to nick på min ps3.. olavxxx og olav-x tror jeg(?) husker ikke helt.

har en US konto og en NO konto, så jeg kan laste ned demoer før de kommer til .no feks :lol: samt kjøpe andre spill, lol

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
    • Hovawart er vel en vokterhund mer enn en gjeterhund, altså type hunder som går sammen med flokken og passer på dem. Det vil si at de er noe mindre førerorienterte og mer selvstendige, blant annet. Det er ikke fryktelig mange av dem i Norge, og de få jeg har møtt har hatt varierende gemytt, men det er lenge siden nå.
    • Ben snakk med jegere til høsten, og få legger av elg, hjort eller rådyr.  Til godbiter er det ofte billigere å kjøpe vanlig mat (ost, rent kjøtt osv.) og dele opp selv. Ellers er det en del oppskrifter på forumet her hvis du vil prøve å lage.
    • Er så dyrt å kjøpe mange små poser å vill bare ha så jeg slepper å kjøpe på lenge. Noen som vet om det er noe plass man kan kjøpe store partier med godis og ben til min hund? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...