Gå til innhold
Hundesonen.no

Nysing


Buddy

Recommended Posts

Skrevet

I går var kaninen min i løpehagen sin. han satt og koste seg og spiste gress, men plutselig begynte han å nyse. han nøs omtrent 8 ganger i strekk, noen kraftigere enn de andre. Så flyttet han seg, og så sluttet han med nysingen og fortsatte å gresse som om ingenting har skjedd. han satt under noe rart gress da han nøs, men betyr nysingen noe?

Mvh. Lone

Skrevet

Hei du.

Nysingen trenger ikke å bety noe. Min tidligere kanin nøs ofte, men var alltid fin i form for det om. Det var nok bare et "nyseanfall" vil jeg tro:) Men du får nesten se det ann, om den fortsetter med nysingen eller om det bare var et engangs-tilfelle.

Skrevet

Det høres ut som kaninen din fikk et eller annet i nesa som kilte, feks et gresstrå eller noe sånt. :) Så lenge det bare var noen kjappe nys og den ellers ikke renner fra nesa/øyne er det nok ikke noe å bry seg om. :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...