Gå til innhold
Hundesonen.no

Sykkelveske til liten hund


Recommended Posts

Skrevet

Hei hei jeg har nå brukt x- antall timer på å lete meg frem i nettbutikker etter en sykkelveske til styret der min lille tass kan sitte når vi skal på en litt lengere sykkeltur (hehe tja kommer vel ikke til å bli alfor mange ganger kjenner jeg meg rett).

Har noen tips om hvor jeg kan få kjøpe en slik veske? Har funnet frem noen kurvgreier (ikke altfor gira på den). Har sett noen som hadde en bokslignende sak i stoff med feste til hunden, men finer ikke noe slikt på nettbutikkene. Noen som har/ eller vet hvor jeg kan kjøpe en slik?

Skrevet

jeg så en slik på en dyrebutikk her i Bergen, den kunne man bruke som vanslig transportbag og som transport"ryggsekk". kostet 299 mener jeg.. den var avstivet og så ganske behagelig ut..

Skrevet

Har ikke noen konkret butikk, men har du sjekka i amerikanske nettbutikker? De har jo nesten alt mulig til små hunder.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...