Gå til innhold
Hundesonen.no

Kattunger i hagen!?


Marianne&Bianca

Recommended Posts

Skrevet

Fra igår tidlig har jeg hørt små lyder som høres ut som "mjauing". Mamma trodde det var en baby som gråt, men jeg var sikker på d var noe annet. Idag har lyden gjentatt seg utallige ganger, og det høres mer og mer ut som kattemjauing. Spiste middag ute nå og hørte lyden igjen og plutselig kom en hvit katt springende ned fra skogen rett i nærheten, det tok en stund før mjauingen stoppet igjen og katten sprang ut av buskene.

Jeg gikk bort for å lete etter (hvis det var noen) kattunger, men problemet er at "hagen" utenfor tomten er full av busker og kratt og vanskelig å gå inn barbeint. Naboene som sitter ute og spiser reagerer ikke..

Bør jeg sjekke om det er kattunger der? Er det realistisk at det kan være noen kattunger der?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...