Gå til innhold
Hundesonen.no

Trening i Drammen Park


TineSimbaNana

Recommended Posts

  • Svar 50
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Vi er så veldig meg hvis vi kan :D

Det passer best for oss helga etter påskeferien, altså 14-15 april. Skal bort hele påsken.

Skrevet

jeg kan ikke søndagen 15 april for da skal vi på bruksdag på galterud med nordby :D

men lørdagen kan jeg eller en annen helg :)

Skrevet

jeg vil å gjerne være med igjen, men kan ikke den helga dere snakker om. Mulig jeg kan den 7-8 (hvis vi ikke drar på hytta) eller 21-22 april.

Skrevet

da kan jeg bare på lørdagen.... hvis jeg ikke kommer en liten tur på søndagen etter vi har vært på bruksdagen.. hvis det blir på en av de dagene da.. :D

joo og jeg kan hele påske ferien :D

*dobbelpost, endret av mod. Charleen*

Skrevet

Tror Cathrine og Pakita kan å, kan dere Cathrine? :Laugh:

selvfølgelig :D

lørdag best, men søndag går og.. men mor skal ha bursdagpølsefest for meg søndag ettermiddag.. så får nesten komma på det... så det blir litt pakker, pakker pakker :D

Skrevet

Kan dere ikke heller ta toget til Tønsberg da, så kan vi trene sammen her :D Jeg har jo kjørt helt til Drammen engang :rolleyes: Jeg kan på lørdag, tror jeg..

Skrevet

Gabriella og Bonnie :D

----

Det blir her i drammen eller? :unsure: ^_^

*dobbelpost, endret av mod. Charleen, bruk redigeringsfunkjsonen!*

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...