Gå til innhold
Hundesonen.no

noen som skal være med på et lite treff en dag? :)


Recommended Posts

Skrevet

:angry: Lurer bare på om noen vil være med på et lite treff snart..? Siden det ikke ble noe av det forrige.. Men denne gangen må man være flinkere og si ifra hvem som kommer og hvo mange :angry:

*venter i spenning på svaar* :)

Skrevet

Boris og jeg er med. Mulig jeg får med meg ei til med blandingsvalp. Hvor skal vi ta det? Jeg finnes ikke kjent her, så hva med samme sted som forrige gang? oppå den hundebanen?

Skrevet

Så flott :angry:

Hva med neste helg? Lørdagen eller Søndagen kanskje..?

Jeg kan hele neste uke og Lørdagen og søndagen.. Så spørs det hva som passer for dere :angry:

Vi kan godt ta det oppe på hundebana der ja :)

Skrevet

helga den 10 og 11?? det kan godt hende det passer.. jeg må høre om mamma å de vil sponse meg me dlitt peng vertfall.. jeg kan ikke i uka, for jeg jobber.. men helga tror jeg at skal funke :angry:

Skrevet

hmm. Er ikke sikkert det passer så bra førstkommende helg. Vi skal egentlig ha besøk, men vet ikke hvor lenge hu skal være her, så det blir kanskje mulig å ta det på søndagen. Skal vi kanskje prøve å få med noen flere? Sende en pm til folk her inne vi vet er fra Ålesunds-området?

Skrevet
hmm. Er ikke sikkert det passer så bra førstkommende helg. Vi skal egentlig ha besøk, men vet ikke hvor lenge hu skal være her, så det blir kanskje mulig å ta det på søndagen. Skal vi kanskje prøve å få med noen flere? Sende en pm til folk her inne vi vet er fra Ålesunds-området?

Okei, da kan vi ta det på søndagen.. Passer fint her..

Ja, godt forslag.. Hiver meg rundt med det samme og skrive pm jeg :icon_confused:

Skrevet

Ja, det er den gamle hundebana deroppe :(

Off! Så saken! Kjenner ho eine som va på bilde :icon_confused:

Vi va oppe på nesten samme plassen å lufta hunden en dag for ikke så lenge siden, og no har ho blitt så rar.. svetta og heile pakka.. tror ho e sjuk..! :P :S

Tar me en tur til vet i morra den dag! For å vær på den sikre sida!

Men, tilbake til saken.. Når på dagen er vel ikke helt bestemt enda.. Men kan vel tenke meg at det blir sånn i 12-1 tida.. :P

EDIT: sorry, litt mye dialekt..

---

Ja, folkens!

Hva blir det til..? Blir det treff på søndag eller?

jeg har sendt pm til alle som jeg VET er fra ålesund og rundt om heer..

*dobbelpost, endret av mod. Charleen, bruk redigeringsfunksjonen*

Skrevet

Jeg kan ikke til helgen desverre, har blitt lit mye med både jobb og skole hele denne uken. Men kanskje neste uke?

Til den stygge saken: at folk kan gjøre sånn.. syns synd på de eierene som har mistet hundene sine.. :P

Skrevet

Vart det noe av dette treffet??

Er det kanskje noen som vil være med nå til helge på fredag den 16? Da er det nesten helt bombe sikkert at jeg kan. noen andre som vil?

Skrevet

Nei, det ble ikke noe av ;)

Men ja, henger meg på jeg ;) Får stipend dagen før så da har jeg værtfall penger til å komme meg dit ;) Hihi

Skrevet

Dyret og jeg flytter fra Ålesund på torsdag, så for oss er det over og ut for Ålesundstreff. Nå blir vi Østlandsfolk, nærmere bestemt bosatt i Akershus.

Skrevet
Dyret og jeg flytter fra Ålesund på torsdag, så for oss er det over og ut for Ålesundstreff. Nå blir vi Østlandsfolk, nærmere bestemt bosatt i Akershus.

Aah, god tur da! ;)

KOM IGJEN, da folkens! ;)

Noen må da bli med på treff og være litt sosiale heer! ;)

*dobbelpost, endret av mod. Charleen*

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...